Wyniki wyborów do Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej w gminie Markuszów

parlament

Przedstawiamy wstępne  wyniki  wyborów do  Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w gminie Markuszów.

Lista nr 1  KW Prawo i Sprawiedliwość – 674 głosy co stanowi 53,7%

Lista nr 2 KW Platforma Obywatelska RP – 129 głosy co stanowi 10,3%

Lista nr 3 KW Razem – 33 głosy co stanowi 2,6%

Lista nr 4 KW KORWiN– 65 głosów co stanowi 5,2%

Lista nr 5 KW Polskie Stronnictwo Ludowe – 104 głosy co stanowi 8,3%

Lista nr 6 KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 50 głosów co stanowi 4,0%

Lista nr 7 KWW „Kukiz’15” 152 głosy co stanowi 12,1%

Lista nr 8 KW Nowoczesna Ryszarda Petru 45 głosów co stanowi 3,6%

Lista nr 11 KWW Ruch Społeczny RP 3 głosy co stanowi 0,2%

Lista nr 13 KW Samoobrona 0 głosów co stanowi 0%

Lista nr 14 KWW Grzegorza Brauna  „Szczęść Boże” –1  głos co stanowi 0,1%

Wybory do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w gminie Markuszów:

Gogacz Stanisław (PiS) – 815 głosów co stanowi 66,6%

Nakonieczny Paweł Krzysztof (PO) – 217 głosów co stanowi 17,7 %

Puła Fryderyk (PSL) – 192 głosy co stanowi 15,7 %

Frekwencja na terenie gminy Markuszów wyniosła 52,8 %

Potwierdzone przez Państwową Komisje Wyborczą wyniki z terenu gminy Markuszów do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej znajdują się w poniższym linku:

http://parlament2015.pkw.gov.pl/349_Wyniki_Sejm/0/0/6/061407

Potwierdzone przez Państwową Komisje Wyborczą wyniki z terenu gminy Markuszów do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej znajdują się w poniższym linku:

http://parlament2015.pkw.gov.pl/351_Wyniki_Senat/0/0/14/061407

Mandat Poselski w okręgu nr 6 gdzie znajduję się gmina Markuszów zdobyli:

  1. Kruk Elżbieta – KW Prawo i Sprawiedliwość
  2. Michałkiewicz Krzysztof – KW Prawo i Sprawiedliwość
  3. Masłowska Gabriela - KW Prawo i Sprawiedliwość
  4. Stawiarski Jarosław - KW Prawo i Sprawiedliwość
  5. Bielecki Jerzy  - KW Prawo i Sprawiedliwość
  6. Szulowski Krzysztof - KW Prawo i Sprawiedliwość
  7. Sprawka Lech  - KW Prawo i Sprawiedliwość
  8. Głuchowski Krzysztof – KW Prawo i Sprawiedliwość
  9. Soboń Artur - KW Prawo i Sprawiedliwość
  10. Tułajew Sylwester - KW Prawo i Sprawiedliwość
  11. Mucha Joanna - KW Platforma Obywatelska RP
  12. Karpiński Włodzimierz  - KW Platforma Obywatelska RP
  13. Wilk Wojciech – KW Platforma Obywatelska RP
  14. Kulesza Jakub – KWW „Kukiz’15”
  15. Łopata Jan - KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Mandat Senatora w okręgu nr 14 zdobył Gogacz Stanisław - KW Prawo i Sprawiedliwość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


2 + = pięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>