Oświadczenie Wydawcy portalu markuszow24.pl

markuszow24-440x236

Pragnę wszystkich poinformować, że właśnie mija 3 lata funkcjonowania portalu markuszow24.pl. Dużo w tym czasie się działo. Nagrano i opublikowano 19 posiedzeń z sesji Rady Gminy Markuszów. W sumie zostało nagrane i dostępne na YouTube kanał markuszow24 ponad 58 godzin  z obrad radnych Rady Gminy Markuszów. Ponad 8800 wyświetleń nagranych sesji. Opublikowano 170 wpisów na stronie.

W ciągu tych trzech lat nastąpiła też zmiana na stanowisku Redaktora Naczelnego. Wbrew temu co się o tym teraz mówi, przypominam, że Pan Leszek Woch sam zrezygnował z pełnienia tej funkcji. O czym informowałam Państwa wpisem http://markuszow24.pl/informacja-wydawcy/  na stronie.

Portal nadal funkcjonuje i będzie funkcjonował. Mamy plany na przyszłość – forma publikowania listów mieszkańców przyjęła się w naszym środowisku i będzie ona kontynuowana. Zachęcam do współpracy mieszkańców, którzy chcą się wypowiadać na interesujące ich tematy i chcą też innych o tym poinformować. Zapewniamy anonimowość. Kontakt do redakcji jest umieszczony na stronie internetowej i dostępny dla każdego.

Interesuje Cię dziennikarstwo i masz lekkie pióro? Masz zdolność obserwowania i postrzegania otaczającego Cię świata? A może Twoją pasją jest fotografia i otaczający cię świat zatrzymujesz w kadrze? Możesz się wykazać rozpoczynając współpracę z nami. Przyślij nam ciekawe zdjęcia lub artykuł a my z chęcią je opublikujemy.

Karolina Dąbrowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ osiem = 14

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>