Wspólnota modlitewna “Dwa Serca” zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorje – maj 2016

pielgrzymka nasz garbów

PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE

(Bośnia i Hercegowina)

organizowana z inicjatywy

WSPÓLNOTY MODLITEWNEJ „DWA SERCA”

Termin: 30.04.-08.05.2016 – 9 dni

 

Program ramowy (kolejność może ulec zmianie):

1 dzień (sobota): Wyjazd z Garbowa w godzinach porannych, przyjazd  na nocleg po drodze  (Chorwacja) w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień (niedziela): Śniadanie w hotelu i wyjazd do Bośni i Hercegowiny, przyjazd do Medjugorje w godzinach popołudniowych, obiadokolacja i uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym.

3 dzień (poniedziałek): Po śniadaniu o godz. 8.00 wyjazd na wzgórze objawień, gdzie Mirjana otrzymuje comiesięczne orędzie od Matki Bożej, zapoznanie pielgrzymów z miejscami kultu oraz miejscowością, wizyta u figury Chrystusa Zmartwychwstałego, obiadokolacja, Msza Święta i wieczorny program modlitewny na placu kościelnym od godz. 17.

4 dzień (wtorek): Po śniadaniu wejście na górę Krizevac i modlitwa przy stacjach drogi krzyżowej, po południu wizyta we wspólnocie Cenacolo, obiadokolacja, Msza Święta i wieczorny program modlitewny na placu kościelnym od godz. 17.

5 dzień (środa): Dla chętnych poranne wyjście na Krizevac godz. 4.00. Po śniadaniu wyjazd do Mostaru, miasta trzech kultur, zwiedzanie miasta, następnie wizyta w urokliwym Blagaju, gdzie zwiedzimy klasztor derwiszów, powrót do pensjonatu na obiadokolację, Msza Św. i wieczorny program na placu kościelnym od godz. 17, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 21 do godz. 22 (dla chętnych).

6 dzień (czwartek): Po śniadaniu możliwy wyjazd nad Adriatyk (w zależności od pogody), po drodze wizyta w Vepric (chorwackie Lourdes), w razie brzydkiej pogody opcjonalnie wizyta u Patryka i Nancy z Kanady, którzy złożą świadectwo nawrócenia lub spotkanie z inną ciekawą osobą, powrót do pensjonatu, obiadokolacja, Msza Święta i wieczorny program modlitewny na placu kościelnym od godz. 17.

7 dzień (piątek): Po śniadaniu wizyta we wspólnocie Błogosławieństw, gdzie odbędzie się uroczysty akt oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi, po spotkaniu czas na modlitwę pod figurą Matki Bożej (niebieski krzyż) i wspólny różaniec przy stacjach na wzgórzu objawień, czas wolny na zakup dewocjonaliów, obiadokolacja, Msza Święta i wieczorny program modlitewny na placu kościelnym od godz. 17.

8 dzień (sobota): Msza Święta, złożenie kwiatów pod figurą Matki Bożej pod wzgórzem objawień. Po śniadaniu wyjazd w kierunku Polski, przyjazd do Budapesztu w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

9 dzień (niedziela) Po śniadaniu krótkie zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (do 2-ch godzin), przyjazd do Garbowa w godzinach wieczornych.

Cena pielgrzymki: 1390/os. (cena może ulec zmianie, tylko w przypadku wzrostu kursu EUR powyżej 4,3 PLN)

Świadczenia:

opieka duszpasterska, przejazd autokarem, ubezpieczenie KL i NW, 6 noclegów  w pensjonacie, 2 noclegi po drodze, 8 śniadań i 8 obiadokolacji, wycieczki przewidziane w programie ( Mostar, Blagaj, Vepric, Makarska i Budapeszt), opłata za tłumaczenie symultaniczne podczas nabożeństw.

Wymagany ważny dowód osobisty lub paszport.

Informacje i zapisy:

Hania  693 377 943    e-mail: hannawlodowska@gmail.com

Monika 601 967 578 e-mail: monika@bogucin.com

Źródło: http://naszgarbow.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


osiem × 1 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>